Adatvédelmi tájékoztató

Süti Szabályzat

Állásajánlataink

ASZTALOS SZAKEMBER

A mosonmagyaróvári SAUNA KING® Szaunagyártó Manufaktúra fiatalos csapatába gyakorlattal rendelkező asztalos szakembert keres hosszútávra, kiemelt bérezéssel. Szálláslehetőséget kérésre tudunk biztosítani.
B kategóriás jogosítvány és vezetői gyakorlat feltétel.

Jelentkezni kizárólag az allas@szaunaking.hu e-mail címre megküldött fényképes önéletrajzzal lehet.

WEBFEJLESZTŐ

Webáruházunkhoz fejlesztő munkatársat keresünk napi 6 vagy 8 órás munkaviszonyba, azonnali kezdéssel. Munkavégzés helye: mosonmagyaróvári iroda (otthonról NEM végezhető munka!)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • ShopRenter webshop motor istmeret
  • HTML5, CSS ismeretek
  • Standard irodai szoftvercsomagok ismerete (MS Office, Google Docs, stb.)
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Terhelhetőség, munkára való igényesség, lojalitás, fejlődni akarás

Főbb feladatok:

  • ShopRenter-alapú webáruházban való termékinformációk felvitele, módosítása, karbantartása
  • Együttműködés a webáruház fejlesztő csapatával
  • Webáruház funkcióinak, megjelenésének fejlesztése
  •  Hírlevelek elkészítése és küldése (heti rendszerességgel) a Webgalamb hírlevél küldő rendszerén keresztül

Amit kínálunk:

  • Fenti elvárásoknak és feladatoknak eleget téve biztos munkahelyet egy 15 éve  a piacon lévő, kiforrott és biztos lábakon álló asztalosipari manufaktúránál
  • Fiatalos, laza és barátságos munkaköri légkört egy emberileg és szakmailag nagyon jó csapatban.
  • Versenyképes jövedelem
  • Megbízható, bejelentett, tisztességes munkaviszony
  • Útiköltség térítés Mosonmagyaróváron kívül

ADMINISZTRÀTOR/ÜGYINTÈZŐ

Mosonmagyaróvári szauna gyártó cég ADMINISZTRÀTOR/ÜGYINTÈZŐ munkakörbe keres hölgy vagy úr munkatársat részmunkaidőre.

Talpraesett, lelkiismeretes és PRECÍZ kollégát keresünk, jogosítvánnyal és sajàt gépjàrművel.

Mit kínálunk cserébe?

  • Kiemelt bérezést
  • Rugalmas munkaidőt
  • Kedves és vidám munkatàrsakat
  • Hosszú távú munkalehetőséget

WEBÁRUHÁZ ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

Mosonmagyaróvári szauna gyártó cég WEBÁRUHÁZÁNAK ÜGYFÉLSZOLGÁLATÁRA keres hölgy vagy úr munkatársat teljes- vagy részmunkaidőre.

Talpraesett, lelkiismeretes és PRECÍZ kollégát keresünk, jogosítvánnyal és folyékony német nyelvtudással.

  • Kedves és vidám munkatársakat
  • Jó hangulatú munkanapokat
  • Hosszú távú munkalehetőséget egy biztos lábakon álló vállalkozásnál
  • Egy mosollyal lekenyerezhető Főnököt  smiley

VILLANYSZERELŐ SZAKEMBER

Mosonmagyaróvári asztalosipari cég fiatalos csapatába gyakorlattal rendelkező villanyszerelő szakembert keres hosszútávra, kiemelt bérezéssel. B kategóriás jogosítvány és vezetői gyakorlat feltétel. Szálláslehetőséget kérésre tudunk biztosítani.

Keresés